O nas

Pokażemy Ci jak wykorzystać najnowsze technologie, aby Twoje doznania podczas podróżowania, uprawiania sportów oraz spędzania czasu w plenerze były jeszcze lepsze! Umożliwiamy Ci także uwiecznienie swoich przygód w wygodny i przystępny sposób.

Nasza oferta obejmuje sprzęt elektroniczny i akcesoria, które pomogą Ci cieszyć się swoimi ulubionymi aktywnościami na świeżym powietrzu. Bez względu na to, czy uprawiasz sporty zwykłe, czy też ekstremalne, wolisz tradycyjny biwak, czy overlanding, u nas zawsze znajdziesz coś dla siebie!

W naszej ofercie znajdziesz także sprzęt do rejestrowania swoich wyczynów. Dzięki niemu, będziesz mógł uwiecznić swoje przygody i podzielić się nimi ze swoimi znajomymi w sposób łatwy i przystępny.

Promujemy również technologie poprawiające bezpieczeństwo. Wierzymy, że technologia i spędzanie czasu na świeżym powietrzu mogą i powinny ze sobą współgrać. Nasze gadżety technologiczne nie są rozpraszaczami, lecz udogodnieniem, które pozwala na jeszcze lepsze i bezpieczniejsze doświadczenia. Chcemy edukować i pokazywać, jak odpowiednio wykorzystywać najnowsze rozwiązania, aby życie stało się prostsze i wygodniejsze. Dołącz do naszej społeczności i odkryj, że technologia i przygoda na świeżym powietrzu idą ze sobą w parze!

Z jakimi markami współpracujemy?

W naszym asortymencie znajdziesz markowe produkty, które sprawią, że wszystkie twoje aktywności będą jeszcze przyjemniejsze i wygodniejsze. 

Każdy sprzęt jest przez nas osobiście wybierany i sprawdzany, aby jakość produktów nie odstawała od ich ceny. Pragniemy dostarczać Wam najlepsze dostępne aktualnie na rynku technologie. W naszym asortymencie posiadamy marki takie jak: ecoflow, hcalory, dji (której jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą),  sunnylife, baseus, insta360 i wiele więcej.

Jaki jest nasz cel?

Pragniemy zmienić postrzeganie technologii, która utożsamiana jest jedynie z użytkiem w domowym zaciszu. W Sklepie Trukszyn uważamy, że technologia i spędzanie czasu na dworze mogą i powinny ze sobą współgrać. Nasze gadżety technologiczne nie są rozpraszaczami, lecz udogodnieniem, które pozwala na jeszcze lepsze i bezpieczniejsze doświadczenia. Chcemy edukować i pokazywać, jak odpowiednio wykorzystywać najnowsze rozwiązania, aby życie stało się prostsze i wygodniejsze.

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasza firma jest tworzona przez podróżników, miłośników technologii, sportu, oraz wypoczynku na świeżym powietrzu co oznacza, że nasi pracownicy mają odpowiednie doświadczenie, aby doradzić najlepszy sprzęt. Oprócz tego stale się kształcimy, bierzemy udział w szkoleniach i eventach, które sprawiają, że odgrywamy istotną rolę w branży.

Nasz zespół

Wojciech Trukszyn
Właściciel

Jarosław Pachała

Obsługa klienta

Marcin Jastrzębski
Obsługa klienta

Weronika Trukszyn
Dział Marketingu